WYSYŁKOWA USŁUGA- REGENERACJA POMP I POMPOWTRYSKIWACZY

Wysyłkowa usługa regeneracji i naprawy pompowtryskiwaczy dla klientów z całej Polski i Niemiec

 

 

 

 

Pompy_Wtryski

O NASZEJ USŁUDZE

Nasza wyspecjalizowana pracownia diagnostyki i naprawy pompowtryskiwaczy od początku prowadziła usługi w większości dla klienta indywidualnego, najczęściej z naszego regionu (lubuskie). Dzięki przemyślanym inwestycjom w ludzi i technikę, poprzez regularne szkolenia z zakresu technik diagnostycznych, napraw i regeneracji elementów silników diesel oraz wykorzystanie istniejących możliwości logistycznych dotarliśmy do klientów nie tylko z całej Polski, ale również z obszaru Niemiec.

W ten sposób pozyskaliśmy w ciągu zaledwie kilku lat wielu zadowolonych stałych klientów w kraju i za granicą. Z reguły są to warsztaty samochodowe, firmy transportowe oraz stacje napraw sprzętu rolniczego, jednak zauważamy, że coraz więcej klientów indywidualnych korzysta z naszej usługi wysyłkowej. Z pewnością przemawia za tym cena usługi jak i szybkość jej realizacji. Jednak pozyskanie stałych klientów wiąże się z jakością wykonanych przez nas napraw, regeneracji i regulacji przesyłanych do nas pomp i pompowtryskiwaczy.

 

 

Test_ppw

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ USŁUGI?

  • Pracujemy wykorzystując zaawansowaną technologię diagnostyczno-pomiarową
  • Nasze zaawansowane technicznie stoły probiercze pozwalają imitować pracę pod różnymi obciążeniami, jednocześnie analizując wszystkie parametry konieczne do określenia jego stanu przed, jak i po naprawie
  • W naprawach i regeneracji używamy tylko oryginalnych części marki Bosch, które gwarantują wysoką jakość wykonanej usługi, porównywalną z zakupem nowego pompowtryskiwacza
  • Regeneracja pompowtryskiwaczy i pomp daje często kilkutysięczne oszczędności

BOK

 

kurier_poczta

 

kontrola_części_pompowtrysku_pod_mikroskopem

„Jak działa” usługa naprawy, regeneracji pomp i pompowtryskiwaczy w systemie wysyłkowym?

  • Czas wykonania usługi z reguły nie przekracza 2-dni
  • KLIENT INDYWIDUALNY: Otwarcie zlecenia i wpisanie (dla nowego klienta) do systemu możesz dokonać telefonicznie dzwoniąc do nas pod numer +48 68 381 13 69, kom. +48 501 437394
  • KLIENT BIZNESOWY: Klientów biznesowych nie zarejestrowanych jeszcze w naszym systemie prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta (BOK) w celu uzgodnienia warunków współpracy i weryfikacji dokumentów Waszej firmy ( +48 68 381 13 69, kom. +48 501 437394)
  • Po zarejestrowaniu i otrzymaniu od nas druku zlecenia mogą państwo dokonać wysyłki korzystając ze swojej firmy kurierskiej lub poczty. Możecie Państwo również skorzystać z naszego kuriera pod warunkiem wcześniejszego uzgodnienia (wyślemy naszego kuriera na wskazany adres po odbiór przesyłki)
  • Przesłane do nas pompy i pompowtryskiwacze, trafiają na stanowisko wstępnego przeglądu gdzie dokonujemy pomiarów i diagnostyki otrzymanych pompowtryskiwaczy. Po takim przeglądzie rozbieramy pompowtryskiwacz i oceniamy stan jego podzespołów za pomocą elektronicznych urządzeń powiększających. Po dokładnym umyciu wszystkich elementów w specjalnych do tego celu przeznaczonych myjkach, możemy wstępnie ocenić stan wszystkich elementów. Już w tym momencie możemy ocenić uszkodzenia, nieprawidłowości działania, co mogło być przyczyną awarii.

Powiadomimy Państwa o naszych ustaleniach i kosztach naprawy a po akceptacji kosztorysu naprawy - niezwłocznie podejmujemy wszelkie czynności związane wykonaniem dla Państwa usługi.

Poszerz grono naszych stałych, zadowolonych klientów

Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe, firmy transportowe, rolników, warsztaty naprawy sprzętu rolniczego i klientów indywidualnych.

ZADZWOŃ - NAPISZ